24 Mart 2016 Perşembe

Probiyotik Koltuk Altı Rolonu


Zengin bir beslenme, iyi bir sindirim sistemi, sağlıklı bir yaşam için probiyotikler çok önemlidir. Probiyotikler sindirim sisteminizin iyi çalışması, düşman bakterilerden vücudu korumak, hormonel dengemizin korunması için de en büyük yardımcılardır. 
Probiyotikler A vitamini, D vitamini, K vitamini ve B vitamininin tedarik edilmesinde ve vücut tarafından emilmesinde son derece etkilidirler. Ayrıca probiyotikler sağlıklı bir cilt için de gereklidir. , Ciltte oluşan mantar enfeksiyonları ile mücadelede ve cildin sağlıklı mikroflora oluşumunda en büyük destek yine probiyotiklerdir.
Geleneksel ticari deodorantlar ve rolonlar koltuk altında oluşan ve koku yapan kötü bakterileri öldürmek üzere tasarlanmışlardır. İçerisinde bulunan kimyasallar tam olarak bu işe yarar. Ancak bu deodorantlar cildinizdeki kötü bakterileri öldürürken dost bakterileri de öldürürler. İçindeki kimyasallar deri tahrişine neden olur ve en kötü durum senaryosunda kansere sebep olurlar. Bu ürünlerin terlemeyi engellemesinin altında yatan madde ise alüminyumdur.